Güneş Pili Ltd. Şti. Yenilenebilir Enerji Sistemleri

Yenilenmiş kurumsal sitemizi ziyaretiniz için teşekkür ederiz. Uzun süredir kurumsal sitelerimize erişimde sorun yaşandığı dolayısıyla sizlerden özür dileriz. Teknik sorunlardan ve şirket tarafından alınan yenilenme projesi dolayısıyla eski yapılandırma üstünde fazla zaman kaybetmeden, tüm sistem alt yapısının değiştirilmesi kararı alınması sonucu, sizlerden ayrı kaldık. Eminiz yeni kurumsal sayfamız ve özellikleri sizleri memnun edecektir.

Eski ve yeni kurumsal sayfa arasındaki temel farklar kısacası şunlardır: kolay erişimlik, öz bilgilendirme ve merkezleştirme. Eski kurumsal sayfamız beş yıldır işlem görmesi, teknik alt yapısının eskimesi ve bakımı oldukça zor olması nedeniyle sizlere şirketimiz ve çalıştığımız projeler hakkında daha hızlı bilgi sunmak amacıyla bu adımı atmaya karar vermiş oluyoruz.

Kolay Erişimlik
Yeni sayfamızı her türlü aygıt ile hiç bir engel ile karşılaşmadan ziyaret edebilirsiniz. Yeni nesil akıllı cep telefon, tablet vs. sorunsuz işlemektedir ve dokunmatik özelliklere sahibtir. Ayrıca toplu veri aktarma özellikleri sayesinde, yavaş internet bağlantısı olması fark etmeksizin, istedğiniz bölümlere hızlı şekilde girebilirsiniz.

Öz Bilgilendirme
Kurumsal alanda sizlere fazla teknik detaylara girmeden, çalıştığımız ürünler hakkında kısalar halinde ne tür imkanlar olduğunu göstermek istiyoruz ve sizlere sizler için faydalarını açıklayacağız. Kısacası net tanıtım ve net imkanlar. Tekniker olmanıza gerek kalmadan ihtiyacınıza uygun pratik çözümler.

Merkezleştirme
Eski sistemimizde sizlere sunmuş olduğumuz bilgiler farklı yerlerde sunulduğundan dolayı, erişim sorunu yaşanızordu. Bu bilgilerin bir kısmı ana sayfada, bir kısmı forum ve sanal mağaza alanında olması, sizlerin bu bilgilerden haberiniz olmadığını fark ettik. Bu nedenlerden dolayı forum alanını tümüzle kaldırıp, bilgileri ve teknik dosyaları adım adım sanal mağazamızın ürün bölümlerine taşımaya başladık. Böylece ürünler ve/yeya ürün kategorileri hakkında önemli teknik bilgileri doğrudan ürünleri incelediğinizde okuyabilirsiniz, teknik dosyaları indirirebilir ve sorularınızı iletebilirsiniz.

#Vizyonumuz
Fosil yakıtların azaldığı ve giderek zararlı hale geldiği dünyada; firmanızın veya şahsınızın solar enerji ile temsil edilmeniz gerektiği ortamlarda, merkezi elektrik sistemlerinin olmadığı veya yüksek maliyetli olduğu durumlarda gerek firmanızla gerekse şahsınızla ilgili, vizyonunuzdan ve misyonunuzdan izler taşıyan ve yansıtan orjinal ürünlerimizle sizlerin iş ve ilişki geliştirmenize katkıda bulunmaktır. Müşterilerimizin, solar enerji ve elektrik sektörü ile ilgili tüm ihtiyaç ve beklentilerini Dünya Standartlarında sağlayarak, %100 müşteri memnuniyeti ve temiz enerji kullanımını sağlamak vizyonumuzun gereğidir.
#Misyonumuz
İş ortağımız olan sizler; bizlere birlikte iş yapma ve çalışma fırsatı verdiğiniz takdirde, sunmak istediğiniz mesaja ve imaja uygun olan, sizlere iş ve kişisel ilişkilerinizi geliştirmenizde katkı sağlayacak, şahsınıza ve firmanıza özel geliştirdiğimiz ürünlerimizle, çalışmalarımızla, kendi içimizde koyduğumuz kalite standartlarımıza uygun olarak, sizleri temsil edebilecek ürünleri, zamanında ulaştırıp, uygun fiyatlar sunarak, işlerinizde hız ve devamlılık kazandırmaktır.
#Politikalarımız

Giderek artan fosil yakıt kullanımı ve azalan kaynaklar karşısında müşterilerimizin çevreye zarar vermeden ev iş ortamlarında elektrik ihtiyacını karşılamak.

Enerji üretiminin devamlılığını yıllarca devam edebilecek kaynaklardan karşılayarak, sürdürülebilir enerji kullanımını yaygınlaştırarak devamlılığını sağlamak.

Bizim gibi gelecek nesillerinde ihtiyaç duyduğu enerjiyi bitmeyecek bir kaynaktan, temiz bir şekilde üretip temiz ve devamlı enerjiyi yaygınlaştırarak geleceğe temiz bir dünya bırakmak.

Herkesin ortak olarak kullanabildiği güneş gibi bir kaynağı kullanarak üretilen enerji sayesinde fosil yakıtlara dolayısıyla başkalarına olan beğımlılığı azaltmak.